| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP-classificatie | IP67 |
| Stroombron | LED's |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7800mAh Li-Ion accu 18650 |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| IP -kwaliteit | waterdichte IP68 |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Hoofdlicht lichtgevend | 216lum |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
| Werktijd | 18 uur |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Hoofdlicht lichtgevend | 216lum |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
| Werktijd | 18 uur |
| Artikelnaam | GLC-6M |
|---|---|
| Levensduur | 100.000 uur |
| Model | Lamp |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Modelnr | GLC-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Artikelnaam | GLC-6 |
| Duurtijd | 16 Uren |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.4W - 3W |
| Naam van het product | GLT-2 oplaadbare draadloze mijnkaplamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 14-16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Spanning | AC 100-240V |
| IP-classificatie | IP68 |