| Model | GL8-D Lamp met snoerkap |
|---|---|
| Helderheid | 15000Lux |
| Batterijcapaciteit | 7.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Werktijd | 10 uur |
|---|---|
| Countious verlichting tijd | 13 tot 15 uur |
| Lichtbron | LED's |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| LEIDENE Bron | 1 ML en 2AL |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Standard Voltage | 3.7V |
| Materiaal | Plastic en metaal |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Certificering | CE,CCC,ATEX |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Waterdichtheid | IP68 |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Certificering | CE,CCC,ATEX |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Waterdichtheid | IP68 |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Duurtijd | 16 uur |
|---|---|
| Garantie | 3-5 jaar |
| Kleurtemperatuur | 5000-6500K |
| Sollicitatie | Mijnbouw |
| Verlichtend | 216lum |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528Lm |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Model | GLC-6 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Materiaal | PC |
| Wegen | 217g |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |