| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-kaplamp voor ondergrondse mijnbouw |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 10000 lux |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Waterdicht | IP68 |
| Lichtbron | LED's |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Verlichtingsgraad | 2700K-6500K |
| Spanning | AC85-265V |
| Waterdicht | IP68 |
| Functies | Energiebesparing, lange levensduur, hoge helderheid |
|---|---|
| Modelnr | GL2.5-A |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
|---|---|
| Nominale spanning | 3,7V |
| Spanning | AC 100-240V |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
|---|---|
| Gewicht | 420 g |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100000hours |
| Lumen | 216 lumen |
| Waterdicht | IP67 |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |