| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Naam | Oplaadbare mijnkaplamp |
|---|---|
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Werktijd van de verlichting | 18hours |
| Werktijd | 10 uur |
| Countious verlichting tijd | 13 tot 15 uur |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP -beoordeling | IP68 |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Naam van het product | Steenkoolmijnverlichting te koop |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levensduur | 100, 000 uur |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Slagvastheid | ≥1.5m |
| Oplaadtijd | 6Hours |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528 lum |
| Model | Lamp |
|---|---|
| Kleur | groente |
| Montagetype | Helmclip |
| Type | Koplamp |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP-classificatie | IP67 |
| Stroombron | LED's |