| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 10400mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA - 800 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.4W - 3W |
| Verlichtingsmodussen | Hoog/Laag/Stroboscoop |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtend | 216lum |
| LED-lichtbron | CREE |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Batterijcapaciteit | 14Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kracht van hoofdlicht | 4.07W |
| Lichtgevend | 530 lum |
| Helderheid | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Verlichtend | 96lum |
|---|---|
| Stroom | 100W |
| Hoofdlichtkracht | 1.1W |
| Stropig | 232 lum |
| Levensduur | 100000HRS |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Hoofdlicht lichtgevend | 216lum |
| Type | Mijnwerker Head Lamp |
| Werktijd | 18 uur |
| Modelnr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Montage opties | Plafond, muur, paal |
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Capaciteit | 13.6Ah |