| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Verlichtingsmodi | hoofd - hoofd/hulp - uit |
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Plaats van herkomst | China |
| Straalhoek | 90 Graden |
|---|---|
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Standaardspanning | 3.7V |
| Materiaal | Plastic en metaal |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP-classificatie | IP68 |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Type batterij | navulbare Batterij 18650 |
|---|---|
| Certificering | CE,EMC,FCC |
| Gebruik | Mijnbouw, Kamperen, Industrie, Noodsituaties, Brandbestrijding |
| Lichtbron | Cree geleid |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie | 3-5 jaar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ° C-+45 ° C |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Laadtijd | 4-6 uur |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Functies | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Lichtbron | LED |
| Verlichtend | 96lum |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | GL2.5-A draadloze mijnbouwlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Helderheid | 4000 lux |
| gewicht | 126g |
| Waterbestendige kwaliteit | IP67 |