| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
|---|---|
| Lumen | 216 lumen |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnbouwkabellamp |
| Gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Verlichtingsmodi | Hoog/laag/stroboscoop |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Slecht | 216lum |
| LED -lichtbron | Kraan |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Artikelnaam | GLC-6M |
|---|---|
| Levensduur | 100.000 uur |
| Model | Lamp |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Naam van het product | Mijnbouw hardhoed licht |
|---|---|
| Lumen | 1000 Lumen |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Gewicht | 450g |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Herlaadbare veiligheidskap mijnwerkerlamp |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Batterij | Lithiumbatterie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Montage opties | Plafond, muur, paal |
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Capaciteit | 13.6Ah |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | ondergrondse mijnwerkerkaplamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |