| Type | Oplaadbare mijnlicht |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Gebruik | Industriële sector, Kolenmijn, mijnbouw, Noodsituatie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Kracht | 0.65W |
| Gewicht | 143g |
| Levensduur | 100000hours |
| Stroom | 180mA |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kracht van hoofdlicht | 3W |
| Lichtgevend | 348lum |
| Helderheid | 25000 lux |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
|---|---|
| Lumen | 216 lumen |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnbouwkabellamp |
| Gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Stroom | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Oplaadbare led-mijnwerkerslamp GLT-2 |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP-classificatie | IP67 |
| Stroombron | LED's |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Materiaal | ABS |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Waterdicht | IP68 |