| Gewicht | 418g |
|---|---|
| Waterdicht | IP67 |
| verlichtingsgraad | 10000 lux |
| Kracht | 1.67W |
| Straalhoek | 90 Graden |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah - 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.67W |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Levensduur | 100, 000 uur |
|---|---|
| Hoofdlicht lichtgevend | 528 lum |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Waterdicht | IP68, 20M |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht en zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2200mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Model | GLC-6 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Materiaal | PC |
| Wegen | 217g |
| Modelnr | GLC-6 |
|---|---|
| Applicatie | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Artikelnaam | GLC-6 |
| Duurtijd | 16 Uren |
| Model | GLC-6M draadloze lamp met kap |
|---|---|
| gewicht | 204g |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Materiaal | PC |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Model | GLC-6S draadloze kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 148 lum - 289 lum - 385 lum |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
|---|---|
| Duurtijd | 16 uur |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Werktemperatuur | -20 ℃ -50 ℃ |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |