| Model nr. | GLD-6 |
| Lichtstijlen | Laag - Middellang - Hoog - Hulp - SOS |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht en twee hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 14000 mAh oplaadbare lithiumbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Hoofdlichtstroom | 600mA - 800mA - 1100mA |
| Werklichtvermogen | 1.05W - 2.3W - 4.07W |
| Werklichtlumen | 150 Lm - 350 Lm - 530 Lm |
| Helderheid van het werklicht | 10000 Lux - 18000 Lux - 25000 Lux |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100000 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Werktijd | 20 uur - 14 uur - 10 uur |
| Waterdichtheid | IP68 |