| Naam van het product | Veiligheidshelmlamp voor mijnbouw |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Ondergrondse mijnlamp draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Stropig | 169 lum |
| Montage opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Werktijd | 16 ~ 18 uur |
|---|---|
| IP -kwaliteit | waterdicht IP67 |
| Belangrijkste lichtstroom | 280mA |
| Hoofdlicht lichtgevend | 169 lum |
| Verlichting lustig | 4000 LUX |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528Lm |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Materiaal | PC's |
|---|---|
| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
| Garantie | 1 jaar |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
|---|---|
| Duurtijd | 16 uur |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Werktemperatuur | -20 ℃ -50 ℃ |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Werktijd | 15H - 10H |
|---|---|
| Stroombron | Batterij |
| Hoofdlichtkracht | 2.96W |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Lichtbron | LED |