| Levensduur | 100, 000 uur |
|---|---|
| Modelnr | GLT-2 |
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Toepassing | Mijnbouw |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Batterij levensduur | 1200 cycli |
| Invoerspanning | AC85-265V |
| Stropig | 232 lum |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Model | GLT-2 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
| Verlichtingsmodi | hoofd - hoofd/hulp - uit |
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 5000 lux |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
|---|---|
| Verlichtend | 216lum |
| Stropig | 232 lum |
| Gewicht | 450 g |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Spanning | AC 100-240V |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Model | GLD-6 Mijnbouwkaplamp met snoer |
|---|---|
| Lichtbron | LED |
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Batterijcapaciteit | 13.6Ah |
| Helderheid | 25000 LUX |
| Type batterij | navulbare Batterij 18650 |
|---|---|
| Certificering | CE,EMC,FCC |
| Gebruik | Mijnbouw, Kamperen, Industrie, Noodsituaties, Brandbestrijding |
| Lichtbron | Cree geleid |
| IP-classificatie | IP68 |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
|---|---|
| Slagvastheid | ≥1.5m |
| Gewicht | 250 gram |
| Waterdichte beoordeling | IP67 |
| Artikelnaam | GLT-2 |