| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Naam van het product | 5000LUX Led Miners Cap Lamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Verpakking Details | Een lamp en gebruiksaanwijzing |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Levering vermogen | 10000 pc's/maand |
| Plaats van herkomst | China Shenzhen |
| Laadtijd | 4 uren |
|---|---|
| Verstelbare hoofdband | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnwerkerlamp |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Naam van het product | 25000lux Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Laadtijd | 4 uren |
| Kracht | 3W |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
|---|---|
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Waterdicht | IP68 |
| Materiaal | ABS |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Naam van het product | Explosiebestendige mijnkaplampen |
|---|---|
| Laadtijd | 4 uren |
| Kracht | 3W |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Stroombron | oplaadbare lithiumbatterie |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Materiaal | ABS |
| Laadtijd | 4 uren |
| Verlichtingsmodi | Hoog/laag/stroboscoop |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Slecht | 216lum |
| LED -lichtbron | Kraan |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |