| Lumen | 261lum |
|---|---|
| Installatie | Plafond |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Belangrijkste lichtstroom | 600mA-800mA-1100mA |
| Batterijcapaciteit | 7000mAh oplaadbare Li-Ion batterij |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Model NO | Gl2.5a |
|---|---|
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Helderheid | 15000 LUX |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
|---|---|
| Batterijtype | Lithium-ion |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Lichtgevend | 232 lum |
| Verlichtingsduur | 12 uur |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Stroombron | LED |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Werktijd | 16 ~ 18 uur |
|---|---|
| IP -kwaliteit | waterdicht IP67 |
| Belangrijkste lichtstroom | 280mA |
| Hoofdlicht lichtgevend | 169 lum |
| Verlichting lustig | 4000 LUX |
| Artikelnaam | Gl8-c |
|---|---|
| Kleur | geel |
| Lumen | 261lum |
| Waterdicht | IP68 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Stroom | 3W |
|---|---|
| Lichtstroom | 348lum |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Stralingshoek | 120° |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |