| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
|---|---|
| Capaciteit | 7.8Ah |
| Lichtbron | Geleid |
| Cri | ≥80 |
| Gewicht | 480 g |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Model | GL8-C Lamp met snoerkap |
|---|---|
| Verlichtingsmodi | hoofd - hoofd/hulp - uit |
| Batterijcapaciteit | 7.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Helderheid | 15000Lux |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Lichtbron | LED, hoofdlicht en hulplicht |
|---|---|
| Batterijtype | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Model-NR. | GLC-6 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Verlichtingsmodi | zwak - normaal - sterk - axuli |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Helderheid | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Duurtijd | 13 tot 15 uur |
|---|---|
| Stropig | 232 lum |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Werktijd | 13-15 uur |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7000 mAh oplaadbare 18650 Li-ion batterij |
| Verlichtingsmodussen | Normaal-sterk-hulpmiddel |
| LED-werkstroom | 520mA-1200mA-200mA |
| Helderheid | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Cri | Ra> 80 |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Stropig | 232 lum |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
|---|---|
| Functies | Waterdicht, stofbestendig, explosiebestendig |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Artikelnaam | GL12-A |