| Lichtbron | Eén hoofdlicht en zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2200mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Gewicht | 143g |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Model nr. | GL2.5-A |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Gewicht | 143g |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Model nr. | GL2.5-A |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Materiaal | ABS |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Waterdicht | IP68 |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | Veiligheidsminen LED-kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Veiligheidsminen LED-kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP -beoordeling | IP68 |