| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofdlichtkracht | 1.78W |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | 5000lux mijnbouw led cap lampen |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Werktijd | 16 ~ 18 uur |
|---|---|
| IP -kwaliteit | waterdicht IP67 |
| Belangrijkste lichtstroom | 280mA |
| Hoofdlicht lichtgevend | 169 lum |
| Verlichting lustig | 4000 LUX |
| Naam van het product | Draadloze koppellamp mijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Helderheid | 10000 lux |
|---|---|
| Type | Koplamp |
| Verlichtend | 96lum |
| Straalhoek | Niet gespecificeerd |
| Kleurtemperatuur | Niet gespecificeerd |
| Helderheid | 200 - 1000 lumen |
|---|---|
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Installatie | Plafond |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |