| Naam van het product | Professionele ondergrondse mijnlicht |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Functies | Energiebesparing, lange levensduur, hoge helderheid |
|---|---|
| Modelnr | GL2.5-A |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Model | GLC-6 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Materiaal | PC |
| Wegen | 217g |
| Naam van het artikel | Draadloos led-mijnlicht |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Helderheid van het hoofdlichtm, lux | 5000 LUX |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Levensduur (uren) | ≤ 50000 uur |
| Naam van het product | GL2.5-A draadloze kaplamp |
|---|---|
| Helderheid | 4000 LUX |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Model | GLC-6S draadloze kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 148 lum - 289 lum - 385 lum |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Model | GLC-6M draadloze lamp met kap |
|---|---|
| gewicht | 204g |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Materiaal | PC |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
|---|---|
| helderheid | 12500lux- 25000lux |
| Model NO | GL4.5-A |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Waterdichte graad | IP68 |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |