| Productnaam | GLC-6S draadloze LED-mijnkaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlicht, twee hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Hoofdlichtstroom | 385 mA |
| Lumen | 232 lum |
| Helderheid | 25000 lux |
| Diensten | OEM/ODM beschikbaar |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100,000 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Werktijd | 14-16 uur |
| Gewicht | 200 g |
| Grootte | 60*71*68MM |
| Materiaal | PC's |
| Waterdichtheid | IP68 |