| Naam van het product | Van LEIDEN de Lamp Mijnbouwglb |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-kaplamp voor ondergrondse mijnbouw |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Oplaadbare draadloze mijnbouwkaplamp |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Naam van het artikel | LED-oplaadbare koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| verlichtingsgraad | 4000 LUX |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Model | GLT-2 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
| Verlichtingsmodi | hoofd - hoofd/hulp - uit |
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 5000 lux |
| Naam van het product | GLT-2 explosiebestendige oplaadbare LED-koplamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Verlichtingsgraad | 2700K-6500K |
| Spanning | AC85-265V |
| Waterdicht | IP68 |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |