| Productnaam | GLC-6M draadloze kaplamp |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht, twee hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Hoofdlichtstroom | 520mA - 1200mA - 200mA |
| Lumen-uitgang | 213 mm - 528 mm - 50 mm |
| Helderheid | 12000lux - 23000lux - 1500lux |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100,000 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Werktijd | 14 uur - 6 uur - 35 uur |
| Gewicht | 204 g |
| Verlichtingsmodussen | Normaal - Sterk - Hulpmiddel |
| Materiaal | PC's |
| Waterdichtheid | IP68 |
| Diensten | OEM/ODM beschikbaar |