| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | PC's |
| Lichtbron | LED's |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah - 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.67W |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Certificering | CE,CCC,ATEX |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Waterdichtheid | IP68 |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Certificering | CE,CCC,ATEX |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Waterdichtheid | IP68 |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP -beoordeling | IP68 |
| Lichtbron | LED, hoofdlicht en hulplicht |
|---|---|
| Batterijtype | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
|---|---|
| Continue werktijd | 17 uur |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Spanning | AC 100-240V |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |