| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.1W |
| Modelnr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Model | GLT-2 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
| Verlichtingsmodi | hoofd - hoofd/hulp - uit |
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 5000 lux |
| Model | GL-T666(B) Anti-explosieve zaklamp |
|---|---|
| LED -kracht | 3W |
| Helderheid voor 1 meter | 3500 lux |
| V/A in rekening brengen | 5V / 1.5A |
| Batterijcapaciteit | 3,4 Ah oplaadbare li-ionbatterij |
| verlichtingsgraad | 10000 lux |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Navulbare Li-Ionenbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Lumen | 216 lumen |
| Naam van het product | GLT-2 oplaadbare draadloze mijnkaplamp |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnbouwkabellamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Waterdicht | IP67 |
| Gewicht | 418g |
| Naam van het product | GL2.5-A Oplaadbare mijnkaplamp |
|---|---|
| Lichtgevend | 85 lum |
| Helderheid | 4000 lux |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Levensduur | 100000hours |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |