| Duurtijd | 13 tot 15 uur |
|---|---|
| Stropig | 232 lum |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Werktijd | 13-15 uur |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Hoofdlichtkracht | 1.1W |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Continue werktijd | 13 - 16 uur |
| Levensduur van de batterij | 8 - 12 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Functies | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Lichtbron | LED |
| Verlichtend | 96lum |
| Garantie | 1 jaar |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
|---|---|
| Nominale spanning | 3,7V |
| Spanning | AC 100-240V |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Waterdicht niveau | IP68 |
|---|---|
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Naam van het product | Steenkoolmijnverlichting te koop |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |