| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
|---|---|
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Spanning | AC100-240V |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Lumen | 261lum |
|---|---|
| Installatie | Plafond |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Belangrijkste lichtstroom | 600mA-800mA-1100mA |
| Batterijcapaciteit | 7000mAh oplaadbare Li-Ion batterij |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Model | GL2.5-A draadloze mijnbouwlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Helderheid | 4000 lux |
| gewicht | 126g |
| Waterbestendige kwaliteit | IP67 |
| Model | GL-WF03 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3500 mAh oplaadbare Li-Ion batterij |
| Laadstroom | 1.5a |
| Lichtstijlen | Draaien - Dubbel knipperen - Eén keer knipperen - Afwisselend - SOS - Continu aan (laag) - Continu a |
| Oplaadtijd | 3Hours |
| Naam van het product | Oplaadbare led-mijnwerkerslamp GLT-2 |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Naam | Oplaadbare mijnkaplamp |
|---|---|
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Werktijd van de verlichting | 18hours |
| Werktijd | 10 uur |
| Countious verlichting tijd | 13 tot 15 uur |
| Naam van het product | 5000lux kaplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Werktijd | 10 uur |
| OLED-scherm | - Ja, dat klopt. |
| Kenmerken | Silicon Button Cap met een goede aanraking |
| Type batterij | Navulbaar lithium-Ion |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 25000 LUX |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Materiaal | ABS |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |