| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofdlichtkracht | 1.78W |
| Model nr. | GL5-D |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.67W |
| Verlichtingsmodussen | Hoog/Laag/Stroboscoop |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtend | 216lum |
| LED-lichtbron | CREE |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Verlichtingsmodi | Hoog/laag/stroboscoop |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Slecht | 216lum |
| LED -lichtbron | Kraan |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Hoofdlicht lichtgevend | 94 lum |
|---|---|
| Functies | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnel, bouwplaats, enz. |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100000 uur |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Batterijtype | navulbare Batterij 18650 |
|---|---|
| Certificering | CE,EMC,FCC |
| Gebruik | Mijnbouw, Kamperen, Industrie, Noodsituaties, Brandbestrijding |
| Lichtbron | Cree geleid |
| IP -beoordeling | IP68 |
| Weeking tijd | 16 uur tot 18 uur |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 5000k |
| Werktemperatuur | -40°C aan 50°C |
| Batterijtype | navulbare Batterij 18650 |
| Montageoptie | Plafondmontage/haakmontage |
| Werktemperatuur | -20℃~+50℃ |
|---|---|
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Batterijtype | navulbare Batterij 18650 |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| Montage opties | Helmclip, magnetische basis. |