| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Model nr. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 3.2Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7800mAh Li-Ion accu 18650 |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| IP -kwaliteit | waterdichte IP68 |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Verlichtend | 96lum |
|---|---|
| Stroom | 100W |
| Hoofdlichtkracht | 1.1W |
| Stropig | 232 lum |
| Levensduur | 100000HRS |
| Sollicitatie | Mijnbouw, bouw, industrie, enz. |
|---|---|
| Model-NR | GL-T666 |
| Verstelbare hoek | 90 graden |
| IP-classificatie | IP65 |
| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model | GL2.5-C draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Verlichtend | 143 lum |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Model | GS12-A Kaplamp met halfsnoer |
|---|---|
| Helderheid | 15000lux - 25000lux |
| Kracht van hoofdlicht | 1,5W - 3W |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Koplamp voor kolenmijnen |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |