| Sollicitatie | Mijnbouw, bouw, industriële locaties |
|---|---|
| Batterijtype | Lithiumion |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Werktijd | 13 uur - 15 uur |
|---|---|
| Stroom | 10-100W |
| Capaciteit | 6.6ah\7.8ah |
| Stropig | 169 lum |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Itemnaam | GS12-A |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Lamp lichaamsmateriaal | Plastic |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Duurtijd | 16 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Functies | Energiebesparing, lange levensduur, hoge helderheid |
|---|---|
| Modelnr | GL2.5-A |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Verlichtingsduur | 12 uur |
|---|---|
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Schokbestendig | Ja |
| Sollicitatie | Mijnbouw, bouw, industrieel |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |