| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare batterij |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Continue werktijd | >15 |
| Garantie | 3-5 jaar |
| Modelnr | GLC12-A |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
|---|---|
| Productnaam | LED-mijnlampen |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht niveau | IP67 |
| Naam van het product | Koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Veiligheidsminen LED-kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | koplamp voor mijnbouw, draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | 25000lux led draadloze mijnwerkerlamp |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Verlichtingsmodus 5 |
| Kracht | 2.96W |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |