| verlichtingsgraad | 7000 Lux |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Standaardvoltage | 3.7V |
| Kracht | 1.3W |
| Naam van het product | draagbare noodsituatiekrachtcentrale |
|---|---|
| Functie | Ondersteuning van snelle opladen, Zonnepaneel opladen, LED-scherm, houder, Ondersteuning van zonneop |
| Type | Waterdicht, snel opladen, met stekker, hoge capaciteit, met kabel, PORTABLE, Power Staion, Power Ban |
| Type batterij | LiFePO4-batterij |
| Batterijcapaciteit | 5370,6Wh |
| Naam van het product | LED-mijnkoplamp |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Van LEIDEN de Lamp Mijnbouwglb |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Ondergrondse doplamp |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | LED's |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Produtnaam | 10000lux kaplamp helmlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.6 Ah |
| Schokbestendigheid | ≥1.5m |
| Lichtbron | LED's |
| Materiaal | ABS |
| Spanning | AC85-265V |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Helderheid | 10000 lux |
|---|---|
| Verlichtend | 143 lum |
| Kracht van hoofdlicht | 1.1W |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |