| Naam van het product | LED's |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Produtnaam | 10000lux kaplamp helmlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.6 Ah |
| Schokbestendigheid | ≥1.5m |
| Lichtbron | LED's |
| Materiaal | ABS |
| Spanning | AC85-265V |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |