| Werktijd | 10 uur |
|---|---|
| Countious verlichting tijd | 13 tot 15 uur |
| Lichtbron | LED's |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| LEIDENE Bron | 1 ML en 2AL |
| Laadtijd | 4 uren |
|---|---|
| Verstelbare hoofdband | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Certificering | CE,CCC,ATEX |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Waterdichtheid | IP68 |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterijen |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofdlichtkracht | 1.67W |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
|---|---|
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Materiaal | PC |
| Applicatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw |
| Duurtijd | 60 uur - 33 uur - 22 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Naam van het product | koplamp voor mijnbouw, draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Stroom | 180mA |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Nominale spanning | 3.7V |
| gewicht | 143g |
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |