| Naam van het product | Draadloze hardhoedlampen |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| Model nr. | GLD-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 600mA-800mA-1100mA |
| Batterijcapaciteit | 13.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Functies | Energiebesparing, lange levensduur, hoge helderheid |
|---|---|
| Modelnr | GL2.5-A |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Levensduur | 100, 000 uur |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Slagvastheid | ≥1.5m |
| Oplaadtijd | 6Hours |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528 lum |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Installatie | Plafond |
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Stroom | 10-100W |
| Montageoptie | Plafondmontage/haakmontage |
|---|---|
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Color Temperature | 5000K - 6500K (Daylight White) |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Nominale spanning | 3,7V |
|---|---|
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Applicatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | China |