| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | Halffabricate koplamp met achterlicht |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterijpakket |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Helderheid | 200 - 1000 lumen |
|---|---|
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Installatie | Plafond |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Naam van het product | Draagbare LED-koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Batterij | Lithiumbatterie |
| Materiaal | ABS |
| Batterijcapaciteit | 3.7V |
| Type | Een lamp voor de ondergrondse mijnwerker |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Gebruik | Industriële sector, Kolenmijn, mijnbouw, Noodsituatie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Certificering | CE,CCC,ATEX |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Waterdichtheid | IP68 |
| Verpakking Details | Een lamp en gebruiksaanwijzing |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Levering vermogen | 10000 stuks/maand |
| Plaats van herkomst | China Shenzhen |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kracht van hoofdlicht | 3W |
| Lichtgevend | 348lum |
| Helderheid | 25000 lux |