| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Kracht | 0.65W |
| Gewicht | 143g |
| Levensduur | 100000hours |
| Stroom | 180mA |
| Kracht | 1.67W |
|---|---|
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Levensduur van de batterij | 1000 cycli |
| Kleur | Zwart Wit |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah Li-ion batterijpakket |
|---|---|
| Naam van het product | GLC12-A |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| IP-beoordeling | IP65 |
|---|---|
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Functies | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Lichtbron | LED |
| Verlichtend | 96lum |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Oplaadbare mijnwerkerlamp |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |