| Waterdicht niveau | IP67 |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Garantie | 2-5 jaar |
| Stroom | 10W-100W |
| Applicatie | Mijnbouw, tunnel, bouwplaats |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| verlichtingsgraad | 7000 Lux |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Standaardvoltage | 3.7V |
| Kracht | 1.3W |
| Naam van het product | KL5LM kabelgekoelde mijnkoplamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Lumen | 216 lumen |
| Gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528Lm |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528Lm |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |