| Naam van het product | Koplamp voor industriële mijnbouw |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| Deeltjes van licht | Zijdelingse waarschuwingslichten en middelste werklichten |
|---|---|
| Lichtbron | 16 LED's F5 RGB en 1pc hoofdlicht en 6pcs hulplichten |
| Lichtmodus van het middenwerklicht | Zwakke-sterke-hulp |
| Lichtend van het middenwerklicht | 120 lum-350 lum-50 lum |
| Helderheid van de centrale werklichten | 1500Lux-6000Lux |
| Deeltjes van licht | Zijdelingse waarschuwingsverlichting en middenwerkverlichting |
|---|---|
| Lichtbron | 16 LEDs F5 RGB en 1 hoofdlamp en 12 hulpverlichting |
| Lichtmodus van het middenwerklicht | Zwakke-sterke-hulpmiddelen koud wit-hulpmiddelen warm wit |
| Lichtend van het middenwerklicht | 100 lum-195 lum-35 lum-60 lum |
| Helderheid van de centrale werklichten | 2500Lux-6000Lux-1500Lux-2200Lux |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 13.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| Cri | Ra> 80 |
| Kleurtemperatuur | 5000K-6500K |
| Batterijtype | Lithiumion |
|---|---|
| Lichte flux | 1000-20000lm |
| Levensduur | 100000HRS |
| Kleurtemperatuur | 2700-6500K |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Certificering | CE, |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel, |
| Lichtbron | 400 stks |
| IP -beoordeling | IP66 |
| Lamp lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Certificering | CE, |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel, |
| Lichtbron | 576PCS |
| IP -beoordeling | IP66 |
| Lamp lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Certificering | CE, |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel, |
| Lichtbron | 210pcs |
| IP -beoordeling | IP66 |
| Lamp lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Modelnr | GLC-6s |
| Spanning | AC85-265V |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Levensduur | 100.000 uur |
|---|---|
| Werktijd | 16 - 18 uur |
| Stroombron | LED |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |