| Lichtbron | Geleid |
|---|---|
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Schokbestendig | Ja |
| Weeking tijd | 16 uur tot 18 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Waterdichte graad | IP68 |
|---|---|
| Continue werktijd | 35 uur |
| Capaciteit | 13.6Ah |
| Waterdicht | IP68, 20M |
| Garantie | 1 jaar |
| Waterdicht niveau | IP68 |
|---|---|
| Installatie | Plafond |
| Batterij levensduur | 1200 cycli |
| Straalhoek | 120 ° |
| Werktijd | 13 uur - 15 uur |
| Werktemperatuur | -20℃~+50℃ |
|---|---|
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Batterijtype | navulbare Batterij 18650 |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| Montage opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Batterijtype | Lithiumion |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Montage opties | Plafond, muur, paal |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Batterijtype | Oplaadbare lithium-ion |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100.000 uur |
| Waterdicht | IP68, 20M |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing | plastic |
| Batterij | lithiumbatterij |
| Helderheid | 150 Lumen |
| Batterijtype | Oplaadbare lithium-ion |
| Lichtgevend | 221lum |
|---|---|
| Model | CM-100 |
| IP graad | IP 68 |
| Naam van de lamp | Van LEIDEN de Lamp Mijnbouwglb |
| Laadinstallaties | 60 eenheden |
| Laadinstallaties | 60 eenheden |
|---|---|
| Cyclus Tijd | 1000 cycli |
| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
| Materialen | ABS |
| IP graad | IP 68 |