| Deeltjes van licht | Zijdelingse waarschuwingslichten en middelste werklichten |
|---|---|
| Lichtbron | 16 LED's F5 RGB en 1pc hoofdlicht en 6pcs hulplichten |
| Lichtmodus van het middenwerklicht | Zwakke-sterke-hulp |
| Lichtend van het middenwerklicht | 120 lum-350 lum-50 lum |
| Helderheid van de centrale werklichten | 1500Lux-6000Lux |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED's |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterijen |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Deeltjes van licht | Zijdelingse waarschuwingslichten en middelste werklichten |
|---|---|
| Lichtbron | 16 LED's enkel licht en 12 witte hulpverlichting |
| Lichtmodus van het middenwerklicht | Koudwit-warmwit-combinatie |
| Lichtend van het middenwerklicht | 35 lum-60 lum-90 lum |
| Helderheid van de centrale werklichten | 1500Lux-2000Lux-3000Lux |
| Garantie | 3-5 jaar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ° C-+45 ° C |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Laadtijd | 4-6 uur |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Waterdichte graad | IP68 |
| Lichtbron | Geleid |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Certificering | CE, |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel, |
| Lichtbron | 576PCS |
| IP -beoordeling | IP66 |
| Lamp lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Montage opties | Plafond, muur, paal |
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Capaciteit | 13.6Ah |
| Montageoptie | Plafondmontage/haakmontage |
|---|---|
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Color Temperature | 5000K - 6500K (Daylight White) |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |