| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Kracht | 1.05W |
| Spanning | 3.7V |
| Battery Types | Rechargeable Lithium-Ion Battery |
|---|---|
| Application | corded cap lamps |
| Charging Time | 6-8 hours |
| Material | ABS |
| Working Time | ≥15 hours |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Certificering | CE,CCC,ATEX |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Waterdichtheid | IP68 |
| IP -kwaliteit | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Model | Lamp |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Straalhoek | 120 graden |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 1000 cycli |
| Type | Koplamp |
| verlichtingsdiploma | 4000 LUX |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Model | Lamp |
|---|---|
| Verstelbare hoek | 90 graden |
| Levensduur | 100.000 uur |
| IP-klasse | waterdicht IP67 |
| Straalafstand | 200 meter |
| Naam van het product | GLD-6 LED Steenkoolmijnlicht |
|---|---|
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijcapaciteit | 13.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Kracht | 4.07W |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Naam van de lamp | Van LEIDEN de Lamp Mijnbouwglb |
|---|---|
| IP graad | IP 68 |
| Materialen | ABS |
| Levensduur | 100000 uur |
| Laadtijd | 6 uur |
| Type batterij | navulbare Batterij 18650 |
|---|---|
| Certificering | CE,EMC,FCC |
| Gebruik | Mijnbouw, Kamperen, Industrie, Noodsituaties, Brandbestrijding |
| Lichtbron | Cree geleid |
| IP-classificatie | IP68 |