| Naam van het product | LED-mijnkoplamp |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | LED-goudkaplamp |
|---|---|
| verlichtingsgraad | 25000 LUX |
| Kracht | 3W |
| Gewicht | 450g |
| Laadtijd | 4 uren |
| Type batterij | Lithium-ion |
|---|---|
| Certificering | CE,FCC |
| Gebruik | Industriële brandbestrijding |
| Lichtbron | LED's |
| IP-classificatie | IP68 |
| Deeltjes van licht | Zijdelingse waarschuwingslichten en middelste werklichten |
|---|---|
| Lichtbron | 16 LED's enkel licht en 12 witte hulpverlichting |
| Lichtmodus van het middenwerklicht | Koudwit-warmwit-combinatie |
| Lichtend van het middenwerklicht | 35 lum-60 lum-90 lum |
| Helderheid van de centrale werklichten | 1500Lux-2000Lux-3000Lux |
| Lichte flux | 10000lm |
|---|---|
| Verlichtend | 221lum |
| Stroombron | Geleid |
| Straalhoek | 120 ° |
| Werktijd | 16 Uren |
| Certificering | CE, |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel, |
| Lichtbron | 576PCS |
| IP -beoordeling | IP66 |
| Lamp lichaamsmateriaal | Aluminium |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Naam van het artikel | Draadloos led-mijnlicht |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Helderheid van het hoofdlichtm, lux | 5000 LUX |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Levensduur (uren) | ≤ 50000 uur |
| Naam van het product | Draagbare LED-koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Batterij | Lithiumbatterie |
| Materiaal | ABS |
| Batterijcapaciteit | 3.7V |
| Toepasselijke temperatuur | -20℃~40℃ |
|---|---|
| Het Lichtbronleven | 100000hours |
| Naam van het product | Explosiebestendige LED zaklamp |
| LED-vermogen | 3W |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah / 3.2Ah Li-ion batterij |