| Naam | Oplaadbare mijnkaplamp |
|---|---|
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Werktijd van de verlichting | 18hours |
| Werktijd | 10 uur |
| Countious verlichting tijd | 13 tot 15 uur |
| Spanning | AC85-265V |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Productnaam | GLC12-A-LED Steenkoolmijnlicht |
|---|---|
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Kracht | 3W |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Productnaam | GLS-6-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | PC's |
| Lichtbron | LED's |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED |
| Lichtbron | Geleid |
|---|---|
| verlichtingsdiploma | 15000 LUX |
| Lichte flux | 1000-10000lm |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| IP -kwaliteit | waterdicht IP67 |
| Naam van het product | Veiligheidsminen LED-kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |