| Naam van het product | Alle in één structuur geleid draadloze mijnbouw lichten |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Spanning | AC85-265V |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED's |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED's |
| Deeltjes van licht | Zijdelingse waarschuwingslichten en middelste werklichten |
|---|---|
| Lichtbron | 16 LED's enkel licht en 12 witte hulpverlichting |
| Lichtmodus van het middenwerklicht | Koudwit-warmwit-combinatie |
| Lichtend van het middenwerklicht | 35 lum-60 lum-90 lum |
| Helderheid van de centrale werklichten | 1500Lux-2000Lux-3000Lux |
| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
|---|---|
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Waterdicht | IP68, 20M |
| Stralingshoek | 30° - 120° verstelbaar |
| Garantie | 2 jaar |
| Naam van het product | Led-mijnwerkerslicht |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | LED draadloze mijnwerkers lampen te koop |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | LED's |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Naam van het product | LED's |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |