| Herlaadbaar type | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40 - 60 graden |
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| Typ van de lamp | Led-werklicht |
| Kleur | Geel/oranje/blauw/groen/rood |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED's |
| Straalhoek | 120° |
|---|---|
| LED-grootte | 280 LEDs/m |
| LED-type | SMD 2835 |
| Inlaatspanning | AC 220V |
| IP-classificatie | IP68 |
| Herlaadbaar type | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40 - 60 graden |
| Aanpassing | Ja |
| Typ van de lamp | LED-werklicht |
| Kleur | Zwart |
| Waterdichte beoordeling | IP67 |
|---|---|
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Stroomverbruik | 3W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-kaplamp voor ondergrondse mijnbouw |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 6.8Ah 3,7V LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |