| IP-beoordeling | IP65 |
|---|---|
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Modelnr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| IP-klasse | Waterdicht IP67 |
|---|---|
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleurtemperatuur | 6000K (koel wit) |
|---|---|
| Lumen | 216 lumen |
| Waterdicht niveau | IP67 |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Waterdicht | IP68, 20M |
| Naam van het product | GL2.5-A Oplaadbare mijnkaplamp |
|---|---|
| Lichtgevend | 85 lum |
| Helderheid | 4000 lux |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Levensduur | 100000hours |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofdlichtkracht | 1.67W |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
|---|---|
| helderheid | 12500lux- 25000lux |
| Model NO | GL4.5-A |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Waterdichte graad | IP68 |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Levensduur | 100, 000 uur |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Slagvastheid | ≥1.5m |
| Oplaadtijd | 6Hours |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528 lum |