| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.1W |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Levensduur | 100.000 uur |
| Straalafstand | 200 meter |
|---|---|
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Hoofdlichtkracht | 4.4W |
| Werktemperatuur | -20 ℃ -60 ℃ |
| Batterijtype | Navulbaar lithium-Ion |
| Artikelnaam | Gl8-c |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Lumen | 261lum |
| Waterdicht | IP68 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |