| Waterdicht niveau | IP67 |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Gewicht | 250 gram |
| Werktijd | 12 uur |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Slagvastheid | Een val van maximaal 1 meter |
| Levensduur van de batterij | 8 - 12 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Stralingshoek | 30° - 120° |
|---|---|
| Montageoptie | Plafondmontage/haakmontage |
| Materiaal lampbehuizing | plastic |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Installatie | Plafond |
| Type | Oplaadbare mijnlicht |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Gebruik | Industriële sector, Kolenmijn, mijnbouw, Noodsituatie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| verlichtingsgraad | 7000 Lux |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Standaardvoltage | 3.7V |
| Kracht | 1.3W |
| Model nr. | GLC12-A |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Gewicht | 480 g |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kracht van hoofdlicht | 3W |
| Lichtgevend | 348lum |
| Helderheid | 25000 lux |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC's |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Waterdicht | IP68, 20M |
|---|---|
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
| Gewicht | 480 g |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
|---|---|
| Duurtijd | 16 uur |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Werktemperatuur | -20 ℃ -50 ℃ |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |