| Lichtbron | Eén hoofdlicht |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah oplaadbare lithiumbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Zwakke lichtstroom | 260mA |
| Naam van het product | Oplaadbare draadloze mijnbouwkaplamp |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Naam van het product | Explosiebestendige mijnkaplampen |
|---|---|
| Laadtijd | 4 uren |
| Kracht | 3W |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Naam van het product | Koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.4W - 3W |
| Waterdicht niveau | IP68 |
|---|---|
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Naam van het product | Koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Type | Een lamp voor de ondergrondse mijnwerker |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Gebruik | Industriële sector, Kolenmijn, mijnbouw, Noodsituatie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Hoofdlicht lichtgevend | 94 lum |
|---|---|
| Functies | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnel, bouwplaats, enz. |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100000 uur |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |