| Waterdicht | IP68, 20M |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Weeking tijd | 16 uur tot 18 uur |
| Batterijcapaciteit | 7AH |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
|---|---|
| Batterijtype | Lithium-ion |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Lichtgevend | 232 lum |
| Verlichtingsduur | 12 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Western Union,T/T,PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | China |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 8 - 12 uur |
| Materiaal | Housing van aluminiumlegering |
| Veiligheidscertificering | ATEX- en IECEx-gecertificeerd |
| Kleur | transparant |
| Kri | ≥80 |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Slagvastheid | 2 meter val |
| Straalafstand | 200 meter |
| Schokbestendig | Ja |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
|---|---|
| Kri | > 80 |
| Kleur | Zwart |
| Waterbestendigheid | IP67 |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | China |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.78W |
| Lichtbron | 1 stuks hoofdlicht en 2 stuks hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Retedvoltage | 3,7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 480mA |
| Hoofdlichtkracht | 1.78W |
| Model nr. | GL4.5-A |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 4.5Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 280mA |