| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Lumen | 261lum |
| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Type batterij | navulbare Batterij 18650 |
|---|---|
| Certificering | CE,EMC,FCC |
| Gebruik | Mijnbouw, Kamperen, Industrie, Noodsituaties, Brandbestrijding |
| Lichtbron | Cree geleid |
| IP-classificatie | IP68 |
| Lichtbron | LED, hoofdlicht en hulplicht |
|---|---|
| Batterijtype | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Type | Koplampen |
| IP -beoordeling | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Functies | Energiebesparing, lange levensduur, hoge helderheid |
|---|---|
| Modelnr | GL2.5-A |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Hoofdlichtkracht | 0.74W |
| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
| Werktijd | 15H - 10H |
|---|---|
| Stroombron | Batterij |
| Hoofdlichtkracht | 2.96W |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Lichtbron | LED |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
|---|---|
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |
| Helderheid | 4000 lux |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Levensduur | 100000hours |
| Weeking tijd | 16 uur tot 18 uur |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 5000k |
| Werktemperatuur | -40°C aan 50°C |
| Batterijtype | navulbare Batterij 18650 |
| Montageoptie | Plafondmontage/haakmontage |
| Lichtstroom | 10000lm |
|---|---|
| Gewicht | 150 gram |
| Modelnr | GLD-6 |
| Slagvastheid | 2 meter val |
| Waterbestendigheid | IP67 |
| verlichtingsgraad | 4000 lux |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | oplaadbare lithiumbatterie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Lumen | 85 lum |